Vyhledávání
 
O nás » Servis

Servis

Zajišťujeme opravy svářecí techniky, autogenní techniky a elektrického ručního nářadí vlastními servisními pracovníky. Provádíme revize a periodické prohlídky svařovací techniky a elektrického ručního nářadí včetně sledování termínů jejich platnosti. U větších zákazníků je možný smluvní servis za zvýhodněné ceny.

Servis svařovací techniky

MigatronicMIGATRONIC - Záruční i pozáruční servis

Hlavním záměrem firmy je rozvíjet a vyrábět produkty z oblasti svařovací techniky, zejména zařízení pro svařování elektrickým obloukem v ochranných atmosférách. Jednu ze svých strategií odráží MIGATRONIC ve svém sloganu: zapnout zdroj, zmáčknout spoušť a svařovat. Firma tímto zhmotňuje filozofii uživatelsky jednoduchých, bezpečných svařovacích zdrojů s těmi nejlepšími svařovacími charakteristikami a vlastnostmi. A to v uceleném sortimentu výrobků. Dnes jsou aktivity společnosti rozšířeny téměř po celém světě, ale své kořeny má stále v Dánsku, kde byla firma MIGATRONIC A/S v roce 1970 založena.

Alfa In ALFA IN - Záruční i pozáruční servis

Společnost ALFA IN je největším českým výrobcem svařovacích strojů a plynových filtrů. Díky odborníkům a spolupracovníkům rozvíjí možnosti na poli svařovací techniky a proto je jejich inovátorský přístup řadí ke špičce v oboru svařovací techniky.

Obchodní aktivity této firmy sahají i daleko za hranice České republiky - produkty svařovací techniky exportují do řady evropských i mimoevropských zemí. ALFA IN to je Síla Inovace.

KÜHTREIBER KÜHTREIBER Třebíč - Záruční i pozáruční servis

Společnost Kühtreiber, s.r.o. se svým týmem zkušených odborníků s dlouholetou praxí v oboru a v úzké spolupráci s firmou AEK svařovací technika, navazuje na již mnoholetou tradici výroby svařovací techniky v Třebíči, započatou v roce 1985. Vývojové a konstrukční oddělení společnosti Kühtreiber, s.r.o. vynakládá velké úsilí vyhovět požadavkům jednotlivých zákazníků i celého trhu v rámci České republiky i zahraničí. Velký důraz při vývoji a konstrukci nových strojů je kladen na spolehlivost, svařovací vlastnosti, maximální vybavenost a jednoduchost ovládání.

OSTATNÍ VÝROBCI - Pozáruční servis

 

Servis elektrického ručního nářadí

Opravy el.ručního nářadí zn. NAREX, PROTOOL, MAKITA, BOSCH, DeWALT, METABO, po dohodě i jiné. Tyto opravy provádíme ke spokojenosti zákazníků s kvalitou i s termíny oprav. Výhodou pro zákazníka je i to, že často vyjíždíme po kraji a jsme schopni vadné nářadí vyzvednout u Vás a opravené dovézt.

Servis Orbitalum ( dříve Georg Fischer )

Servis strojů a nářadí na řezání a úkosování potrubí od fy Orbitalum Tools GmbH ze Švýcarska. Od 1.10.2006 dostala firma Georg Fischer RVT GmbH v Singenu v Německu nový název: Orbitalum Tools GmbH. Od začátku roku 2006 patří do skupiny ITW (Illinois Tool Works).


Revize, kalibrace a prohlídky

Provádění revizí a periodických prohlídek svařovací techniky včetně sledování termínů prohlídek, revizí a kalibrací.

  • revize, periodické prohlídky svařovací techniky
  • revize a prohlídky strojů včetně vedení evidence a hlídání termínů
  • kalibrace svářecích strojů

© 2014-2021, Svarcentrum, s.r.o. - prodej, servis a půjčovna svářecí tecniky

Realizace a SEO: CCN plus s.r.o.