LAMELOVÉ KARTÁČE BRISTLE

LAMELOVÉ KARTÁČE BRISTLE

Čištění materiálu rychle, snadno a bezpečně.

Na rozdíl od většiny brusiva, výrobky Scotch-Brite Bristle jsou flexibilní a přizpůsobivé nepravidelným povrchům. Při použití těchto kartáčů můžete očekávat konzistentní povrch i na těch nejobtížnějších místech.

Rychlejší a efektivnější odstranění nátěrů a příprava a čištění svarů v těžko dostupných místech. Scotch-Brite Radial Bristle disky vydrží déle než většina brusiva a poskytují stejnou povrchovou úpravu během své dlouhé životnosti. Tyto disky efektivně čistí kovové povrchy bez poškození obrobku. Operátor snadno a rychle dosahuje kvalitního, konzistentního povrchu jen s nízkým tlakem.

Kartáče jsou složeny z jednotlivých vyměnitelných lamel, které jsou tvořeny šikmými štětinami ze speciálního plastu obohacené o keramické zrno Cubitron. Je jen na vás, jak hustý kartáč si vytvoříte. .

• Rychlejší a bezpečnější použití než drátěné kartáče s delší životností bez létajících drátů a odlomků.

• Plně nahrazuje chemické čištění.

• Rychle odstraňuje nátěry, barvy a další vrstvy bez zatížení.

• Dlouhá životnost a konzistentní výkon.

• Využívají se na čištění, odhrotování těžce dostupných míst, odstranění zabarvení u svaru.

• Má tendenci uzavírat povrch.

Bristle kartáče byly vytvořeny jako unikátní alternativa k běžným drátěným kartáčům. Hlavními přednostmi a výhodami oproti drátěným kartáčům je přizpůsobivost a zejména bezpečnost vzhledem k odstranění rizika odlamování kusů drátů či jiných nebezpečných součástí. Kartáče se kromě hrubosti dělí také na tzv. typ A a typ C.

Typ A Obsahuje silnější šikmé štětiny pro vyšší agresivitu. Má však menší přizpůsobivost než typ C

Typ C Tyto kartáče jsou více zakřivené, mají tenčí štětiny pro větší přizpůsobivost než typ A